Duchowość

Duch wieje przez świat!!!

Planety - Fotolia_47027281_XSJeżeli czujesz, że w Twoim sercu rodzi się PRAGNIENIE, do spełnienia swoich najskrytszych MARZEŃ, jeżeli myśli te nie pozwalają Ci spać i PONAGLAJĄ do wydobycia z Twojego wnętrza tego, co zostało w nim zakorzenione, to na pewno jest to DUCH ŚWIĘTY, który PRZYNAGLA Ciebie do powstania!!!

Jeżeli PRZYNAGLA Ciebie, to oznacza, że przyszedł czas na realizację tego SKARBU ukrytego w Tobie conajmniej od Stworzenia Twojego ISTNIENIA. Jesteś Stworzony na WZÓR i PODOBIEŃSTWO Boże, dlatego zostałeś obdarowany / obdarowana jedynymi w swoim rodzaju Talentami i Możliwościami TYLKO dla Ciebie przeznaczonymi. Nikt inny nie może ich rozwinąć w tak doskonały sposób, jak Ty, ponieważ są one wpisane TYLKO w Ciebie.

Jeżeli Jezus wzywa do wyjścia z łodzi, to daje siłę i moc chodzenia po wodzie ( J.H. Prado Flores)!!! Nie bez przyczyny odzywa się w Tobie ukryty Twój SKARB, jakim jest PRZEZNACZENIE do wypełnienia Twojego osobistego POWOŁANIA.

Im bardziej daje Ci się we znaki, tym bardziej jesteś nieszczęśliwy / nieszczęśliwa, że jeszcze tego w Sobie nie przekułeś / nie przekułaś w konkretne działanie. Pragniesz tego z całego serca swego i nic i nikt tego nie zagłuszy w Tobie. Prędzej, czy później znowu się odezwie. Obyś mógł / mogła powiedzieć:

 „ …Kusz i pył strzepnięty na wiatr.

 Co stare minęło i wszystko jest nowe, zaczęło się NIEBO i skończył się CZAS.

Teraz i tu daj mi swą MOC, otwórz mi czy, niech słyszę Twój GŁOS.  

Głos na pustyni mojego serca, ŚWIATŁO na dnie mojego życia!!!

Duch wieje przez świat…” ( Armia)

Oby Duch, co wieje przez świat, napełniał Twojego Ducha do działania i rozwoju, dzięki któremu będziesz najszczęśliwszą OSOBĄ na świecie. Obyś mógł / mogła w ten sposób dawać Siebie innym. Niech to, co daje Tobie największe spełnienie życia – Twoje POWOŁANIE  POMAGA innym w odnajdywaniu swojej DROGI życiowej. Nie zostawiaj TYLKO dla Siebie Twoich skarbów, niech one pracują w innych ludziach. Niech Duch Święty, który nawiedził Apostołów przebywajacych w WIECZERNIKU wypełnia Ciebie swoją MOCĄ i SIŁĄ, abyś usłyszał / usłyszała szum z nieba, „ … Jakby uderzenie gwałtownego wichru, i napełnił cały dom, w którym przebywali.” Oby Tobie ukazały się, jak im „… Języki jakby z ognia, które się rozdzieliły, i na każdym z nich spoczął jeden. I wszyscy zostali napełnieni Duchem Świętym, i zaczęli mówić obcymi językami, tak jak im Duch pozwalał mówić.” ( Dzieje Apostolskie 2, 2-4)

Niech ta MOC płynąca z Nieba rozkwita również w Tobie, obyś jak najpełniej ją wykorzystał / wykorzystała i Sobą przekazywała Wszystkim wokoło.  Z Nim możesz dokonać rzeczy NIEMOŻLIWYCH w 100% nawet, gdyby wszystko waliło się dookoła. Tego Tobie życzę z całego serca ;-)

Wojciech Maćkowski

Nazywam się Wojciech Maćkowski z wykształcenia jestem nauczycielem. Przez 7 lat pracowałem w szkole podstawowej w świetlicy szkolnej, następnie założyłem swoją działalność rozrywkową, którą zajmowałem się 5 lat. To jednak nie było moje powołanie. Po burzliwych latach „złego prowadzenia się” postanowiłem znaleźć moje prawdziwe JA. Odkryłem je, moje pasje, talenty całkiem niedawno biorąc udział w Akademii Rozwoju Człowieka w Gdyni u Pani Haliny, gdzie poznałem moje powołanie – bycie Trenerem Motywacyjnym, Motywatorem, Nauczycielem. Biorąc udział w konferencjach, rekolekcjach upewniłem się, co do mojego powołania. Poprzez różnego typu szkolenia w Akademii Rozwoju Człowieka, konferencje, szkolenia m. in. z Andrzejem Burzyńskim dokształcam się w tym kierunku, aby móc rozpocząć moje powołanie z młodymi i dorosłymi. Jedną z moich Pasji jest również prowadzenie bloga rozwojowego www.zycietopasjanamaxa.pl. Wszystkich bardzo serdecznie zapraszam!!!

Komentarze