Duchowość

Jak posługiwać się wiarą w leczeniu

Fotolia_64045287_XSJeśli jesteś osobą wierzącą, ufasz Bogu, to wierz że możesz na Niego liczyć w każdej sytuacji życia. Podam Ci teraz sposoby, techniki odzyskiwania zdrowia na podstawie doświadczeń pewnej osoby, która ciężko zachorowała, a dzięki pomocy Boga odzyskał zdrowie. Oto one:

Bezwzględny Spokój

W pierwszym okresie odzyskiwania zdrowia ( zawał serca) bardzo konieczny był bezwzględny spokój i wypoczynek. W tym czasie pacjent używał z wiarą następujących słów do uleczenia: „ Zatrzymajcie się i poznajcie, że Ja jestem Bogiem.” – To znaczy odpręż się całkowicie i oddaj w ręce Boga, który może Ciebie uleczyć.

 

Wiara

W momencie, gdy stan się polepszył pacjent stosował akt wiary: „ Oczekuj Pana, bądź mężny; niech twe serce się umocni.” – Osoba oddała swoje serce Bogu w opiekę, a Bóg położył swą uzdrawiającą rękę na jego sercu i odnowił je.

 

Ufność

Wraz z przypływem sił, przyszła nowa ufność i poczucie pewności wyrażona zdaniem: „ Wszystko mogę w Chrystusie, który mnie umacnia.” – zaufał Bogu, który mu zsyła siłę i rzeczywiście ją otrzymał.

 

Pamiętaj o tym, że cokolwiek robisz nie wpadaj w panikę ani przerażenie, ponieważ robiąc to wysyłasz negatywne i niszczące sygnały i przekazujesz złe emocje ukochanym osobom właśnie wtedy, gdy potrzebują one pomocy, wsparcia w formie pozytywnych, uzdrawiających myśli i zachowań.

Kolejna rzecz, o której powinieneś pamiętać, to że wszystko zależy od praw Boga ( duchowych według wiary) oraz naturalnych ( naukowych).

Złóż z zaufaniem ukochaną, chorą osobę w ręce Boga. W Nim jest prawdziwe uzdrowienie.

Ważne też jest to, żeby w rodzinie panowała harmonia, ponieważ jak powiedział Bóg:

„ Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie.”

Bądź naturalny. Proś Boga, by uzdrowił ukochaną osobę. Pragniesz całym sercem tego, więc poproś Go tylko raz – po prostu PROSZĘ. Nie zapominaj cały czas uwielbiać Boga, dziękować mu za Jego dobroć, Błogosławić Go.

Możesz te techniki wykorzystać w swojej walce z chorobą. Jestem ciekawy, czy równie skutecznie zadziałają one dla Ciebie. ;-)

 

Wojciech Maćkowski

Nazywam się Wojciech Maćkowski z wykształcenia jestem nauczycielem. Przez 7 lat pracowałem w szkole podstawowej w świetlicy szkolnej, następnie założyłem swoją działalność rozrywkową, którą zajmowałem się 5 lat. To jednak nie było moje powołanie. Po burzliwych latach „złego prowadzenia się” postanowiłem znaleźć moje prawdziwe JA. Odkryłem je, moje pasje, talenty całkiem niedawno biorąc udział w Akademii Rozwoju Człowieka w Gdyni u Pani Haliny, gdzie poznałem moje powołanie – bycie Trenerem Motywacyjnym, Motywatorem, Nauczycielem. Biorąc udział w konferencjach, rekolekcjach upewniłem się, co do mojego powołania. Poprzez różnego typu szkolenia w Akademii Rozwoju Człowieka, konferencje, szkolenia m. in. z Andrzejem Burzyńskim dokształcam się w tym kierunku, aby móc rozpocząć moje powołanie z młodymi i dorosłymi. Jedną z moich Pasji jest również prowadzenie bloga rozwojowego www.zycietopasjanamaxa.pl. Wszystkich bardzo serdecznie zapraszam!!!

Komentarze