Rozwój

MOCNY W GĘBIE czyli o Prawdziwym Sukcesie przez duże „S”

BuziaKażdego dnia Kuba błagał Boga, by uwolnił go od biedy, pozwalając mu wygrać na loterii. Mimo, że modlił się o to codziennie, jego modlitwy nie zostały wysłuchane, pewnego dnia więc wykrzyknął: „ Dlaczego nie odpowiadasz na moje modlitwy?! Pośród grzmotu i dymu rozległ się głos Boga: Kubo! Wyjdź mi naprzeciw! Kup los!”

Powyższa historia pokazuje, że choć rozumiemy, iż pozytywne myśli przyciągają do nas pozytywne zdarzenia, to jeśli nie wyciągniemy do nich rąk, by je pochwycić, to po prostu przeminą. Otwórz się – uchyl choć drzwi. Wtedy Bóg otworzy je do końca.

Musimy wykonać naszą część zadania, wyciągnąć rękę, by móc do niego chwycić dobro, które przyciągniemy od Boga.

Pozytywne działanie, ciężka praca, często zapieranie się swym słabością, jak również pozytywne nastawienie do konkretnego zadania, myśli, mówienie, aby przyciągnąć do siebie Boże Błogosławieństwo.

Pozytywne nastawienie na sukces jest niezbędne w biznesie, aby osiągnąć sukces. Nigdy nie zakładaj, że tylko samo pozytywne nastawienie i myślenie przyniesie Ci pozytywne efekty np. w dochodach.  Jeśli chcesz osiągnąć prawdziwy sukces w jakiejkolwiek dziedzinie życia, to musisz  połączyć pozytywne nastawienie z wiarą i konkretnym działaniem.

Wojciech Maćkowski

Nazywam się Wojciech Maćkowski z wykształcenia jestem nauczycielem. Przez 7 lat pracowałem w szkole podstawowej w świetlicy szkolnej, następnie założyłem swoją działalność rozrywkową, którą zajmowałem się 5 lat. To jednak nie było moje powołanie. Po burzliwych latach „złego prowadzenia się” postanowiłem znaleźć moje prawdziwe JA. Odkryłem je, moje pasje, talenty całkiem niedawno biorąc udział w Akademii Rozwoju Człowieka w Gdyni u Pani Haliny, gdzie poznałem moje powołanie – bycie Trenerem Motywacyjnym, Motywatorem, Nauczycielem. Biorąc udział w konferencjach, rekolekcjach upewniłem się, co do mojego powołania. Poprzez różnego typu szkolenia w Akademii Rozwoju Człowieka, konferencje, szkolenia m. in. z Andrzejem Burzyńskim dokształcam się w tym kierunku, aby móc rozpocząć moje powołanie z młodymi i dorosłymi. Jedną z moich Pasji jest również prowadzenie bloga rozwojowego www.zycietopasjanamaxa.pl. Wszystkich bardzo serdecznie zapraszam!!!

Komentarze