Rozwój

Nie daj się okraść ze swoich marzeń

dzievko

Chciałbym dziś z Wami się czymś podzielić….Myślę że Wy również nie raz słyszeliście od innych osób ( często od swoich najbliższych) takie słowa;  nie uda Ci się , nie masz szans, nie próbuj, to nie ma sensu , już jest za późno, ty się do tego nie nadajesz…. i wiele innych podobnych słów. Może wtedy pomyśleliśmy tak: a jak On ma racje? i jeżeli tym ,,podszeptom,,ulegliśmy to nasze plany,cele i marzenia minęły jak poranna rosa, po prostu przegraliśmy !

Czyż wtedy zanim się poddamy, nie warto sobie uświadomić że ….  przecież chodzi o to , aby przeżywanie naszego życia polegało na tym, że to My jesteśmy kompozytorami swojego szczęścia.Jesteśmy na tej ziemi jako przygodni goście, więc warto jest wziąć odpowiedzialność za swoje życie.Żyjemy zbyt krótko, aby nie zaznać bezpieczeństwa i miłości,zbyt krótko, by żyć byle jak…. słuchajmy TYLKO SWOJEGO SERCA , ONO MYLIĆ SIĘ NIE MOŻE ! 

,,Nie daj sobie NIGDY wmówić ,że czegoś nie potrafisz….”

cytat z pięknego filmu  pt. W pogoni za szczęściem (gorąco Wam polecam ten film)

Krzysztof Krajewski

Przedsiębiorca, pasjonuję się rozwojem osobistym i motywacją.Moje motto życiowe to ,,Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą".Prywatnie jestem szczęśliwy:) ŻYJĘ PEŁNIĄ ŻYCIA dziękując Bogu za każdy dzień i ludzi których spotykam.Na co dzień biegam i jeżdżę na rowerze .Swoją działalność oparłem o program inwestycyjno-oszczędnościowy,,agrofortis,,.Jeśli masz jakiś ciekawy pomysł, sugestię lub chcesz porozmawiać to zapraszam do kontaktu tel.728845400 www.krzysztofkrajewski.pl

Komentarze