Duchowość,Rozwój

Rób to, co KOCHASZ, ale…

Fotolia_53787185_XSKażdy z Nas ma ukryte MARZENIA, które chce spełnić w swoim życiu. Każdy pragnie być SZCZĘŚLIWYM pomimo tego, że życie czasami daje nam bardzo w kość.  Jedno wiem, że mimo DUŻEGO, CIĘŻKIEGO bagażu, jaki nosimy, nie możemy ZAPOMINAĆ o tym, do czego zostaliśmy stworzeni!!!

Wszystko, cokolwiek osiągnąłem w życiu, czy było to pozytywne, czy negatywne dało mi SIŁY i MOCY do dalszego rozwoju. Jak powiedział Norman V. Peale: Każdą porażkę można zamienić w SUKCES dzięki MOCY Bożej. Jedno wiem napewno, że gdyby w moim życiu nie nastąpiło trzęsienie ziemi ( ale o tym kiedyś opowiem ;-) ), to zapewne tkwił bym dalej w swojej bierności i przeszłości.

Moim POWOŁANIEM ZAWSZE była pomoc innym w osiąganiu, odkrywaniu  tego, co kryje się w głębi każdego serca, czyli Pasji . Jako zwykły nauczyciel nie udało mi się tego przekazać i w 100% samemu osiągnąć ( moim prawdziwych Pasji), ponieważ system szkolny zniewala i wręcz nie powala rozwijać się uczniom. Po wielu latach sam to zrozumiałem i zmieniłem podejście do nauczania, rozwoju. Żeby móc Kogoś nauczać, trzeba samemu przejść tą drogę, żeby nie być teoretycznym nauczycielem TYLKO prawdziwym PRAKTYKIEM z krwi i kości.  „Jedynym sposobem na wspięcie się z poziomu przetrwania na poziom stabilizacji, następnie z poziomu stabilizacji na poziom sukcesu, a dalszej kolejności z poziomu sukcesu na poziom znaczenia, jest podjęcie inspirowanej przez Boga działalności, dzięki której będziemy generować istotne korzyści dla innych.” Zig Ziglar

XXI wiek pozwala nam na globalne możliwości rozwoju. Dlatego nie możemy ich po prostu nie wykorzystać. Było by, to wręcz grzechem ;-)

Blog mój Życie to Pasja Na Maxa zawiera wiele moich przemyśleń i doświadczenia na temat rozwoju osobistego, działania Boga w życiu człowieka, jak również innych znanych i cenionych osób, które tą tematyką się zajmują ( m. in. Norman V. Peale, Zig Ziglar, Nick Vujicić, John Ortberg, Andrzej Burzyński, i wielu innych). W zakładce bloga DLA CIEBIE znajduje się mały prezent ;-) – Sprawdźcie WSZYSTKO ZA DARMO!!!

Dla WSZYSTKICH zainteresowanych czytaniem i rozwojem osobistym zapraszam do zapoznania się z innym ebookiem( też za DARMOCHĘ ;-)) , w którym opisuję różnych znanych i wielkich MOTYWATORÓW i ich sposoby działania. Wystarczy napisać do mnie na KONTAKT podany na blogu, a wyślę od razu ebooka ;-)

Inną formę motywacji i rozwoju prezentuję na moim kanale YouTubowym U PanieWojciu w... , gdzie pokazuję filmy związane z nauką i motywacją. W ostatnim filmie gościnnie wystąpiło kilka osób, niektóre znacie osobiście ;-)

Przede mną na szczęście jeszce wiele pracy i nowych możliwości, do których Was OSOBIŚCIE ZACHĘCAM!!! Nie ma czego się wstydzić, tylko wydobywac z Siebie to, co jest najpiękniejsze, czym możecie innych zarasić i zmotywować do zmiany i działania.

Dlatego RÓB TO, CO KOCHASZ, ale „NIGDY, PRZENIGDY NIE PODDAWAJ SIĘ!!!” ( Winston Churchill). Pamiętaj, że „Bóg nie produkuje śmieci”, a Ty jesteś Jego Dzieckiem i posiadasz Dary, Talenty, które On w Tobie zaszczepił. Gdy dążysz do jakiegokolwiek CELU, to nie idź drogą po łepkach, krzywdząc w tym innych oraz siebie samego. „ Człowiek, który nie znalazł w życiu czegoś, za co gotowy byłby umrzeć, nie jest godzien żyć.” ( Martin Luther King Jr.)

Wojciech Maćkowski

Nazywam się Wojciech Maćkowski z wykształcenia jestem nauczycielem. Przez 7 lat pracowałem w szkole podstawowej w świetlicy szkolnej, następnie założyłem swoją działalność rozrywkową, którą zajmowałem się 5 lat. To jednak nie było moje powołanie. Po burzliwych latach „złego prowadzenia się” postanowiłem znaleźć moje prawdziwe JA. Odkryłem je, moje pasje, talenty całkiem niedawno biorąc udział w Akademii Rozwoju Człowieka w Gdyni u Pani Haliny, gdzie poznałem moje powołanie – bycie Trenerem Motywacyjnym, Motywatorem, Nauczycielem. Biorąc udział w konferencjach, rekolekcjach upewniłem się, co do mojego powołania. Poprzez różnego typu szkolenia w Akademii Rozwoju Człowieka, konferencje, szkolenia m. in. z Andrzejem Burzyńskim dokształcam się w tym kierunku, aby móc rozpocząć moje powołanie z młodymi i dorosłymi. Jedną z moich Pasji jest również prowadzenie bloga rozwojowego www.zycietopasjanamaxa.pl. Wszystkich bardzo serdecznie zapraszam!!!

Komentarze