Zdrowie

Zadbaj O siebie bo jesteś ważna i cenna!

Wrzesień. Nadmiar kilogramów po wakacyjnym rozprzężeniu i troskach, wszystko noszę na biodrach, bleah!!!
Pora na to aby wrócić w dobry rytm.
Zacznij dzień od postanowienia, że dziś zbadasz o swój organizm. Oczyścisz go pijąc np., herbatę z pokrzywy lub z natki pietruszki. Działa ona dobroczynnie, moczopędnie, wypłukując z nas niezdrowe toksyny, obciążające nasz system trawienny. Poczujesz, że schodzi z ciebie opuchnięcie, nadmiar wody.

Wzmocnij się. Sok z marchwi z burakiem to prawdziwy zastrzyk energii. Można dodać warzywa jakie lubisz.
Tego dnia wyzwaniem dla ciebie będzie wypicie 2 butli wody niegazowanej. Twoja cera nabierze jutro rano promiennej barwy. Warto!!!

Pora na trening. Nie będziemy się czarować, nic nie zniknie przez picie herbatek i soczków, pora na wyciśnięcie z siebie siódmych potów. Ja lubię ćwiczyć w domku z Ewą Chodakowską, jest mnóstwo jej filmików na youtubie. Polecam. Co 2 dni możesz biegać rano lub wieczorem. Wypróbuj rozmaite ćwiczenia, basen, siłownia, rower. Rób to regularnie i tak każdego dnia, przez najbliższe 30 dni. Warto!!
Będziesz silniejsza zanim pojawi się jesienna szaruga. Oczyścisz swój umysł ze zbędnych trosk, bo kiedy ćwiczysz nie myślisz o tym czy tamtym. Warto wypłakać swoje żale rano podczas porannego biegania lub spaceru. Dasz radę i znajdziesz siłę, a potem pochwalisz się całemu światu, że jesteś dzielna.

To wszystko razem ma sens. Tak więc dziewczyny odkładamy ciacha, chrupiące bułeczki na boczek i wyrabiamy dobre nawyki, dobry styl życia. Pozdrawiam

Jeśli potrzebujesz informacji w sprawie autyzmu, diagnozy, pokierowania rodzica dziecka z autyzmem skontaktuj się ze mną pod adresem annakowalczyk99@wp.pl

Anna Kowalczyk

Od 10 lat mieszkam na mazurach. Uczę angielskiego, jest to moje hobby i sposób zarabiania na życie. Z zafascynowaniem zgłębiam tajemnicę autyzmu wczesnodziecięcego ze względu na zaburzenie mojego synka Jakuba.

Komentarze