Rozwój

Zwycięstwo Twoje nie może kończyć się tylko i wyłącznie na pozytywnym myśleniu!!!

Fotolia_53787185_XSKażdy sukces, każde zwycięstwo i prawidłowy rozwój nie może kończyć się tylko i wyłącznie na pozytywnym myśleniu. Zaczynać się może, oczywiście, ale NIGDY nie może się na tym zakończyć, ponieważ już w zarodku zostanie stłamszony.

Bardzo ważną i istotną sprawą, jak w marketingu jest Twoja wiarygodność, praktyczne działanie, szczerość, wiara w Siebie i w to, co rozwijasz.

Staraj się zawsze robić to, co uważasz za słuszne, nie zważając na słowa potępienia ze strony innych ludzi ( nawet najbliższych). Nie pozwól na to, by środkowisko, w którym żyjesz i się rozwijasz złamało Ciebie i Twoje wartości!!! Jeżeli Twój pomysł ma przynieść OWOCE Tobie oraz innym ludziom, to zasługuje on na szacunek i uznanie, a nie na potępienie. Znasz te słowa: „ Po owocach ich poznacie…” Tak to słowa Jezusa i dlatego tak bardzo są one ważne, jak i prawdziwe, Twoje OWOCE muszą przynieść pomyślność Tobie, jak i innym. Jeżeli Twoje przedsiewzięcie będzie w dobrą stronę wzrastało, to masz z góry ( dosłownie i w przenośni) zagwarantowany sukces!!!

Pamiętaj w tym wszystkim o jednej bardzo istotnej i najważniejszej rzeczy: Twoja WIARYGODNOŚĆ  jest KLUCZEM do sukcesu i rozwoju. Wszystko, co robisz i przekazujesz innym musi być PRAWDZIWE i autentyczne.

Mocnym być w gębie to za mało!!! Pokazuje to ten przykład: „ Każdego dnia Kuba błagał Boga, by uwolnił go od biedy, pozwalając mu wygrać na loterii. Momi, że modlił się o to codziennie. Jego modlitwy nie zostały niestety spełnione, ani wysłuchane, pewnego więc dnia krzyknął do Pana Boga: <Dlaczego nie odpowiadas na moje modlitwy??!!!> Pośród grzmotu i dymu rozległ się głos Boga: << Kubo!!! Wyjdź mi naprzeciw! Kup los!>>”

Dlatego pamiętaj, że suche pozotywne nastawienie i robienie poza tym NIC, nie zmieni Twojego życia! Tylko konkrente działanie + pozytywne nastawienie i współpraca pomogą Tobie odnieść sukces.

W ramach podziękowania jeżeli zapiszesz się na newsy z mojego bloga ( Żyj z Pasją na Maxa!!!), to otrzymasz narzędzia do osiągnięcia swojej prawdziwej i autentycznej Autoafirmacji, której nam wszystkim często brakuje do rozwoju i życia codziennego. ;-)

Wojciech Maćkowski

Nazywam się Wojciech Maćkowski z wykształcenia jestem nauczycielem. Przez 7 lat pracowałem w szkole podstawowej w świetlicy szkolnej, następnie założyłem swoją działalność rozrywkową, którą zajmowałem się 5 lat. To jednak nie było moje powołanie. Po burzliwych latach „złego prowadzenia się” postanowiłem znaleźć moje prawdziwe JA. Odkryłem je, moje pasje, talenty całkiem niedawno biorąc udział w Akademii Rozwoju Człowieka w Gdyni u Pani Haliny, gdzie poznałem moje powołanie – bycie Trenerem Motywacyjnym, Motywatorem, Nauczycielem. Biorąc udział w konferencjach, rekolekcjach upewniłem się, co do mojego powołania. Poprzez różnego typu szkolenia w Akademii Rozwoju Człowieka, konferencje, szkolenia m. in. z Andrzejem Burzyńskim dokształcam się w tym kierunku, aby móc rozpocząć moje powołanie z młodymi i dorosłymi. Jedną z moich Pasji jest również prowadzenie bloga rozwojowego www.zycietopasjanamaxa.pl. Wszystkich bardzo serdecznie zapraszam!!!

Komentarze